Με Premier League και Copa Italia θα ασχοληθούμε σήμερα. Πάμε να δούμε τι επιλογές προκύπτουν.

Με Premier League και Copa Italia θα ασχοληθούμε σήμερα. Πάμε να δούμε τι επιλογές προκύπτουν.

Φούλαμ – Μπράιτον: H Φούλαμ έχει δεχτεί γκολ στο 91% των εντός έδρας αναμετρήσεων της και η Μπράιτον στο 92% των εξόδων της. Με αυτά τα δεδομένα το 2,60 στο combo g/g+over μπορεί να χαρακτηριστεί ελκυστικό.

Χάντερσφιλντ – Εβερτον: Στον πάγκο της Χάντερσφιλντ θα κάνει ντεμπούτο ο Γερμανός, Γιαν Ζίβερτ, που προέρχεται από τη 2η ομάδα της Ντόρτμουντ. Αντικατέστησε τον –επίσης- Γερμανό και –επίσης- προερχόμενο από τη 2η ομάδα της Ντόρτμουντ, Ντέιβιντ Βάγκνερ. Οι γηπεδούχοι κατέχουν την τελευταία θέση του βαθμολογικού πίνακα και βρίσκονται στο -10 από την παραμονή. Η Έβερτον προέρχεται από πέντε ήττες στις έξι τελευταίες της εξόδους σε όλες τις διοργανώσεις, κατέχει την 11η θέση και δεν κυνηγάει κάποιον σημαντικό στόχο. Θα ρισκάρω στο άσο (3,75).

Γουλφς – Γουέστ Χαμ: Στα οκτώ, τελευταία, εντός έδρας παιχνίδια των Γουλφς σημειώθηκε το τελευταίο γκολ στο 90ο, στο 90ο, στο 68ο, στο 85ο, στο 87ο, στο 90ο, στο 78ο και στο 90ο λεπτό. Όπερ θα ρισκάρουμε στο ενδεχόμενο να σημειωθεί το τελευταίο γκολ μετά το 81ο λεπτό (2,60).

Αρσεναλ – Κάρντιφ: Ο Αλεξάντρ Λακαζέτ έχει πετύχει φέτος, συνολικά, 27 γκολ. Τα 21 από αυτά τα σημείωσε στο «Emirates Stadium». Θα τον ποντάρω για first scorer (4,00).

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Κάρντιφ: Ο Μάρκους Ράσφορντ έχει σκοράρει στα πέντε από τα έξι τελευταία παιχνίδια που ξεκίνησε βασικός. Σήμερα αναμένεται να επανέρθει στην ενδεκάδα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και θα τον επιλέξω για first scorer (4,00).

Μίλαν – Νάπολι: Νοκ άουτ παιχνίδι για το Copa Italia. Σε περίπτωση ισοπαλίας στο 90λεπτο θα ακολουθήσει παράταση και στη συνέχεια πέναλτι. Οι δυο ομάδες τέθηκαν αντιμέτωπες το περασμένο Σάββατο για το πρωτάθλημα, και πάλι στο «San Siro», και αναδείχθηκαν ισόπαλες χωρίς τέρματα. Η Νάπολι δεν έχει σκοράρει στις τέσσερις τελευταίες της επισκέψεις στο «San Siro» σε παιχνίδια με τη Μίλαν και την Ίντερ (τρεις ισοπαλίες με 0-0 και μια ήττα με 1-0). Θα ρισκάρω στο Χ (3,35).